Elektromechanik Utrzymania Ruchu (Pruszków)

DLACZEGO WARTO?

  • Naszym Klientem jest skandynawski, bardzo dobry pracodawca z branży FMCG
  • Praca odbywa się w miłej atmosferze, w nierotującym zespole
  • Firma cały czas się rozwija – obecnie zakład w Pruszkowie jest w trakcie rozbudowy

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Montaż, konserwacja i naprawa urządzeń technicznych, elektrycznych i maszyn produkcyjnych
  • Bieżąca kontrola instalacji elektrycznych, urządzeń zabezpieczających i sterujących
  • Praca w systemie trzyzmianowym

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, systematyczność, zdolność samoorganizacji pracy
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

FIRMA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w miarę możliwości dostosowane do oczekiwań Kandydata)
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in „Wakacje pod gruszą” oraz premie świąteczne)