GŁÓWNA KSIĘGOWA (GLIWICE)

Naszym klientem jest dystrybutor z branży armatury przemysłowej.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • Współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi
  • Przygotowanie miesięcznych i rocznych bilansów oraz rachunku wyników
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu MS-Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność szybkiego i szerokiego kojarzenia faktów oraz wyciągania logicznych wniosków
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy

FIRMA OFERUJE:

  • Pracę w przyjaznej i stale rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia niezależnie od panującego wirusa 😉