New Business Manager (Warszawa – Mokotów)

Naszym Klientem jest lider badań Eyetrackingowych w Polsce.

DLACZEGO WARTO?

  • Praca w rozwijającej się branży badań eyetrackingowych
  • Praca w małej firmie, z płaską strukturą, niestandardowym luźnym klimatem, nienormowanym czasem pracy i przede wszystkim bardzo dużymi możliwościami zarówno rozwoju jak i zarobku
  • Wyjazdy na konferencje zagraniczne, szkolenia u dostawców narzędzi badawczych
  • Kontakt z najnowszymi technologiami w badaniach, możliwość tworzenia nowych narzędzi oraz realny wpływ na kształt rynku.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami oraz partnerami
  • zarządzanie procesem sprzedaży oraz tworzenie indywidualnych ofert
  • rozwój biznesu, identyfikacja nowych możliwości rynkowych oraz tworzenie i wdrażanie strategii

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne
  • kreatywność, reagowanie na potrzeby rynku
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (kontakt z dostawcami narzędzi badawczych, wyjazdy na zagraniczne konferencje, itp.)
  • uśmiech, otwartość, pozytywne nastawienie 🙂
  • doświadczenie w pracy w badaniach lub reklamie będzie mile widziane

FIRMA OFERUJE:

  • fascynującą pracę w rozwijającej się branży badań marketingowych
  • partnerską atmosferę pracy w młodym zespole
  • swobodę i autonomię w wykonywaniu obowiązków
  • umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i wysokie prowizje
  • dostęp do najnowocześniejszych na rynku technologii badawczych