Przedstawiciel handlowy (Łódź) Rejon działania: woj. mazowieckie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. wielkopolskie

Naszym Klientem jest producent z branży armatury przemysłowej.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionach woj. Mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Monitorowanie potrzeb Klientów, analiza rynku oraz konkurencji,
  • Udział w wydarzeniach branżowych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży armatury przemysłowej,
  • Znajomość rynku i Klientów przemysłowych,
  • Duża samodzielność i motywacja do pracy,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Chęć działania i nauki nowej branży, produktów,
  • Prawo jazdy kat. B.

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).